
У складу са Државним програмом обележавања годишњице историјских догађаја ослободилачких ратова Србије, у петак 16. октобра 2015. године, поводом обележавања стогодишњице страдања српских интернираца у логору у Араду у Румунији и сећања на српске војнике страдале током Првог светског рата, двадесет пет студената Криминалистичко-полицијске академије учествовало je у церемонији полагања венаца и одавању почасти страдалим српским војницима...




















