Студенти Криминалистичко-полицијског универзитета реализовали студијско путовање у Републици Српској (2)

Студенти Криминалистичко-полицијског универзитета, асистент Никола Митровић и референт за менторски рад и безбедност Александар Ердељац реализовали су студијско путовање у  Републици Српској 11. и 12. маја 2024. године, где су са представницима Министарства за рад, запошљавање, борачка и социјална питања и Војске Републике Србије учествовали у комеморативним свечаностима поводом обележавања значајних историјских догађаја из ослободилачких ратова Србије.

Студенти су у Републици Српској присуствовали манифестацији поводом Дана сећања на жртве усташког злочина у концентрационом логору Јасеновац у Другом светском рату, која је одржана у Спомен подручју Доња Градина код Козарске Дубице.

Комеморација је одржана у присуству премијера Републике Србије Милоша Вучевића, председника Републике Српске Милорада Додика,  српског члана Предсједништва Босне и Херцеговине Жељке Цвијановић и министара у владама Републике Српске и Републике Србије.

Слике можете погледати овде