Реализација ПОМ од 22.11. до 3.12.2021. године

• Студенти који обављају праксу ван Београда, у обавези су да се првог дана праксе јаве у Полицијску управу у седишту, у 9.00 часова. Наредних дана биће у одабраној полицијској станици, ако су испуњени кадровски и организациони услови. Наиме, уколико ментори координатори сматрају да ће циљеви праксе бити успешније остварени ангажовањем студената у управама у седишту, студент нема слободу избора.
  • Студенти који праксу реализују у Полицијској управи за Град Београд, у обавези су да се првог дана праксе, у 9.00. часова, јаве ментору координатору у полицијској станици по распореду праксе (Земун, Нови Београд, Савски венац, Палилула или Чукарица).
  • Образац Дневног извештаја, студенти могу преузети у електронској форми са сајта Универзитета. Од студента се очекује да за сваки радни дан попуни извештај који ће потписати ментор-инструктор, непосредно одговоран за рад студента.
  • Током трајања праксе, студенти немају наставне обавезе на Универзитету.
  • Сви студенти су у обавези да се придржавају прописаних мера заштите јавног здравља.

Дневник праксе можете погледати на следећем линку овде
Адресе ПУ
можете погледати на следећем линку овде