Распоред праксе - зимски семестар 2018.

Студенти који обављају праксу ван Београда, у обавези су да се првог дана праксе јаве у Полицијску управу у седишту, у 8.00 часова. Наредних  дана биће у одабраној полицијској станици, само уколико ментори координатори  организационо и кадровски немају сметње за успешно остваривање циљева праксе!
Студенти који праксу реализују у Полицијској управи за Град Београд, у обавези су да се првог дана праксе у 8.00. часова, јаве ментору-инструктору у полицијској станици по распореду праксе (Земун, Нови Београд, Савски венац или Палилула).
Студенти друге године основних академских студија Форензичко инжењерство реализоваће праксу 8 радних дана у седишту ППУ, а преостала два дана, по утврђеном распореду у НКТЦ.
Образац Дневног извештаја са праксе студенти могу преузети у електронској форми са сајта Академије.  Од студента се очекује да за сваки радни дан попуни извештај који ће потписати ментор-инструктор, непосредно одговоран за рад студента.
Адресе ПУ можете погледати овде