Увид научној и стручној јавности за дан 17.12.2018

Криминалистичко-полицијска академија – Београд ставља на увид научној и стручној јавности мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студенткиње Вујановић Славице под називом: ”Утицај оцењивања на мотивацију службеника и намештеника општинске управе Републике Србије”. Извештај и мастер рад могу се видети сваког радног дана, сем суботе, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијске академије у Београду-Земун, ул. цара Душана бр.196.

Криминалистичко-полицијска академија – Београд ставља на увид научној и стручној јавности мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студенткиње Ракоњац Милице под називом: ”Дизајнирање приватних безбедносних агенција на Балкану”. Извештај и мастер рад могу се видети сваког радног дана, сем суботе, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијске академије у Београду-Земун, ул. цара Душана бр.196.