Увид научној и стручној јавности за дан 28.09.2018

Криминалистичко-полицијска академија – Београд ставља на увид  научној и стручној јавности специјалистички рад и Извештај комисије о оцени специјалистичког рада студенткиње Коцић Александре под називом: ”Значај криминалистичко-обавештајног рада полиције у локалној заједници за супротстављање тероризму и насилном екстремизму”. Извештај и специјалистички рад могу се видети сваког радног дана, сем суботе, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијске академије у Београду-Земун, ул. цара Душана бр.196.

Криминалистичко-полицијска академија – Београд ставља на увид  научној и стручној јавности специјалистички рад и Извештај комисије о оцени специјалистичког рада студента Алашевић Уроша под називом: ”Субверзивно деловање хрватске политичке емиграције против ДФЈ, ФНРЈ и СФРЈ: случај „Радуша 72“”. Извештај и специјалистички рад могу се видети сваког радног дана, сем суботе, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијске академије у Београду-Земун, ул. цара Душана бр.196.