Реализација Стручне праксе за студенте II, III и IV године форензике

Обавештење за студенте који имају обавезу реализације Стручне праксе у летњем семестру, школске 2023/24. године, у периоду од 22. до 26. априла 2024. године.

• Студенти су у обавези да се првог дана праксе у 08:00 часова јаве ментору координатору по месту реализације.

Година студија

Место и време реализације

Ментор координатор

II основних академских студија

ПС Земун - од 22. до 26.04.

Иван Ђорђевић

Слађан Јанков

ПС Нови Београд - од 22. до 26.04.

Марко Радовановић

Дарко Павловић

III основних академских студија

КПУ - Кабинет технике - од 22. до 26.04.

до 08.00 до 16:00 часова

Братислав Дугалић Леонид   Николић

IV основних академских студија

Полицијска управа за град Београд / УКП, Одељење за увиђајно-оперативне послове / Одељење за оперативну форензику - од 22. до 26.04.

Борислав Бабић

• Образац Дневног извештаја, студенти могу преузети у електронској форми са сајта Криминалистичко-полицијског универзитета. Студент упућен на праксу сваки дан попуњава Дневни извештај који ће потписати ментор, непосредно одговоран за рад студента. Дневник извештаја се по повратку са праксе доноси на увид руководиоцу Департмана форензичког инжењерства или лицу које он овласти.
  • Напомињемо да студенти, током трајања Стручне праксе, немају наставне обавезе на Универзитету, а на праксу се првог дана одлази у цивилном оделу (остали дани по договору са ментором-координатором).

Дневник Стручне праксе са упутством можете преузети овде
Дневни извештај који се сачињава за сваки дан обављене Стручне праксе можете преузети овде