Преузимање уџбеничке литературе у издању КПУ

Обавештавају се студенти СВИХ ГОДИНА основних академских студија ФОРЕНЗИЧКОГ ИНЖЕЊЕРСТВА и ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА да бесплатну уџбеничку литературу у издању Универзитета могу да преузму у СКРИПТАРНИЦИ у ПЕТАК, 6. октобра 2023. године од 10.00 до 15.00 часова.

Обавештавају се студенти ДРУГЕ ГОДИНЕ основних (академских и струковних) студија КРИМИНАЛИСТИКЕ да бесплатну уџбеничку литературу
у издању Универзитета могу да преузму у СКРИПТАРНИЦИ у ПОНЕДЕЉАК, 9. октобра 2023. године од 8.30 до 15.00 часова.

Обавештавају се студенти ЧЕТВРТЕ ГОДИНЕ основних академских студија КРИМИНАЛИСТИКЕ да бесплатну уџбеничку литературу у издању Универзитета могу да преузму у СКРИПТАРНИЦИ у УТОРАК, 10. октобра 2023. године од 8.30 до 15.00 часова.

Обавештавају се студенти ТРЕЋЕ ГОДИНЕ основних (академских и струковних) студија КРИМИНАЛИСТИКЕ да бесплатну уџбеничку литературу у издању Универзитета могу да преузму у СКРИПТАРНИЦИ у СРЕДУ, 11. октобра 2023. године од 8.30 до 15.00 часова.

Напомена: Обавезно понети индекс на увид. МОЛЕ СЕ СТУДЕНТИ ДА СЕ ПРИДРЖАВАЈУ ПРЕДВИЂЕНОГ РАСПОРЕДА И САТНИЦЕ!