НПП КПА: Студенти основних академских и струковних студија (апсолвенти)

Обавештење од проф. др Миладина Нешића:

Oбавештење se oдноси на:

• ОСНОВНЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ КРИМИНАЛИСТИКЕ (АПСОЛВЕНТИ) - Предмети Безбедност саобраћаја и Полицијска контрола и регулисање саобраћаја
  • ОСНОВНЕ СТРУКОВНЕ СТУДИЈЕ КРИМИНАЛИСТИКЕ (АПСОЛВЕНТИ) - Предмети Безбедност саобраћаја и Полицијска контрола и регулисање саобраћаја
  • ОСНОВНЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ ФОРЕНЗИЧКОГ ИНЖЕЊЕРСТВА (АПСОЛВЕНТИ) - Предмет Саобраћајно инжењерство

Полагање једног колоквијума по избору (квиско) обавиће се 31. маја 2023. године у амфитетару др Арчибалд Рајс, с почетком у 17:00 сати.
Право полагања имају сви апсолвенти који имају положена два колоквијума. Положени колоквијум у овом термину вам даје могућност ослобађања од усменог дела испита.
НАПОМЕНА: Ослобађање од усменог дела испита је могуће кад студент има све положене колоквијуме.
Наставник
Проф. др Миладин Нешић