НПП КПА: Студенти III године основних студија - сви наставни планови

Настава уживо у просторијама Криминалистичко полицијског универзитета за трећу годину основних академских криминалистике, форензичког инжењерства и информатике и рачунарства и основних струковних студија криминалистике биће реализована у термину од 6.12. до 17.12.2021 године по распореду наставе који је објављен на сајту КПУ.

Уколико епидемиолошка ситуација дозволи  настава на основним академским и струковним студијама III и IV година реализовала би се уживо у просторијама Криминалистичко полицијског универзитета у термину од 10.01. до 15.1.2022 године по распореду наставе који ће бити објављен на сајту КПУ.

У случају погоршања епидемиолошке ситуације настава ће се одвијати по старом преко on-line платформе о чему ће студенти бити благовремено обавештени путем сајта КПУ.