НПП КПА: Студенти III и IV године основних студија - сви наставни планови

За студенте III и IV године

Основних академских студија криминалистике, oсновних академских студија Форензичког инжењерства,

oсновних академских студија Информатике и рачунарства и Основних струковних студија криминалистике

Настава уживо у просторијама Криминалистичко полицијског универзитета за четврту годину основних академских студија биће реализована у термину од 22.11. до 3.12.2021 године по распореду наставе који је објављен на сајту КПУ.

Уколико епидемиолошка ситуација дозволи, настава за трећу годину основних академских и струковних студија реализовала би се уживо у просторијама Криминалистичко полицијског универзитета у термину од 6.12. до 17.12.2021. године по распореду наставе који ће бити објављен на сајту КПУ.

У случају погоршања епидемиолошке ситуације настава ће се одвијати по старом on line преко платформе о чему ће студенти бити благовремено обавештени путем сајта КПУ.