Invitation to the Students' Conference

Уважени студенти, Харковски национални универзитет унутрашњих послова организује XXII Међународну студентску научно-практичну конференцију на страним језицима „МЕЂУНАРОДНО ИСКУСТВО У КООРДИНИРАЊУ АКЦИЈА ИНСТИТУЦИЈА ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ЗАКОНА У ВАНРЕДНИМ СИТУАЦИЈАМА“. Конференција ће бити одржана на даљину (путем Интернета) 9. априла 2021. Ова конференција окупља представнике страних агенција за спровођење закона и образовних институција ангажованих у различитим областима права, постдипломске студенте, кадете, студенте како би истражили најбоље праксе агенција и органа за спровођење закона (полиција, тужиоци, хитне службе итд.) у координацији ванредне ситуације. Језици конференције: енглески, немачки, француски са одговарајућим преводом на украјински или руски.
Заинтересовани студенти пријавни формулар, уз детаљне информације и упутство за ауторе могу пронаћи овде