Обавештење о повратку студената у Студентски дом КПУ

Студентима, станарима Студентског дома Универзитета, омогућен је повратак 24. маја 2020. године према следећем распореду:

• I вод - у 12 часова, II вод - у 13 часова, III вод - у 14 часова, IV вод - у 15 часова.

Приликом доласка неопходно је да сваки студент има заштитну опрему (рукавице и заштитну маску). Обавеза сваког студента је да, уколико има повишену температуру, бол у грлу, кашаљ, пре доласка о томе обавести дежурног ментора. Напомињемо да,  иако је ванредно стање окончано, епидемиолошка ситуација је и даље таква да се сви морамо придржавати прописаних ванредних мера. У том смислу, ради безбедности и здравља вас самих и свих људи у вашем окружењу, апелујемо на све, станаре Студентског дома, да се придржавају општих хигијенских мера надлежних органа.