Вебинар: „Могућности за мобилност студената кроз Еразмус+ програм?“

Фондација Темпус и Национална Еразмус+ канцеларија у Србији, организују вебинар на тему: „Могућности за мобилност студената кроз Еразмус+ програм?“, у среду, 13. новембра 2019. године, од 12 до 13 часова.

Вебинар је намењен студентима на високошколским установама из Србије, као и свим другим заинтересованима за могућности учествовања у стипендираним студентским разменама на свим нивоима студија (основним, мастер и докторским), као и на стипендираним целокупним мастер студијама (Еразмус Мундус заједнички мастер програми). Учешће у вебинару је информативног карактера и у потпуности је бесплатно.

Заинтересовани за овај догађај могу се пријавити искључиво путем регистрационог формулара до 13. новембра 2019. године у 10 часова. Линк ка формулару