НПП КПА: Студенти II године академских студија - Форензичко инжењерство

Предмет: Органска и неорганска хемија
Понедељак, 11. децембар
• Допунски термин предавања биће одржана са почетком у 14:15 часова, у учионици У11.

Уторак, 26. децембар
• Предавања планирана за уторак, 26. децембар, биће одржана у редовном термину.
• Сатница одржавања активности планираних за уторак, 26. децембар:
o Одбрана последње (заостале) вежбе у терминима лабораторијских вежби, по групама
o Рачунски колоквијум, са почетком у 14:00 часова, у учионици У11.
o Овера индекса студентима који су стекли услов за добијање потписа на предмету (у току израде колоквијума).
o Термин за извођење лабораторијске вежбе „Органска хемија у форензици: синтеза флуоресцеина“ биће накнадно одређен (почетак летњег семестра школске 2017/2018. године). Напомена: извођење ове вежбе није обавезно, не улази у минимални број урађених вежби неопходних за стицање права на добијање потписа и не носи предиспитне поене.

Предмет: Физичка хемија
Четвртак, 11. јануар
• Предавања планирана за четвртак, 11. јануар 2018. годинне, уместо у редовном термину биће одржабна у четвртак, 28. децембра 2017. године такође у редовном термину одржавања наставе на предмету Физичка хемија.

Четвртак, 28. децембар
• Сатница одржавања активности планираних за четвртак, 28. децембар:
o Рачунски колоквијум, са почетком у 9:45 часова, у учионици У11.
o Овера индекса студентима који су стекли услов за добијање потписа на предмету (у току израде рачунског колоквијума).
o Одбрана последње (заостале) вежбе, са почетком у 16:00 часова у Лабораторији ЦФО.
o Предавања и рачунски задаци, са почетком у 17:00 часова, у ЛФ1.