Мастер и спец. студије: Обавештење за студенте

Сви студенти другог стена студија у складу са студијским програмом у летњем семестру имају Предмет завршног рада (који је повезан са мастер/специјалистичким радом) у фонду од 240/300 часова студијског истраживачког рада (СИР).

Студенти треба да се договоре са изабраним наставником, који ће касније бити и ментор за мастер/специјалистички рад, о називу теме и да предају до 1. 3. 2022. године попуњен образац који представља пријаву Предмета завршног рада.

Полагање Предмета завршног рада пријављује се исто као и сви други испити. С обзиром на то да је Предмет завршног рада у летњем семестру, полагање је могуће по завршетку семестра односно од јунског испитног рока а услов је да су положени сви испити из наставног плана.

Упутство везано за предмет завршног рада и израду завршног рада и све потребне обрасце можете преузети на сајту Уницерзитета у секцији Студије/мастер или специјалистичке / Упутства и обрасци