Мастер студије: Одбрана мастер рада

Дана  16. 9. 2022. године у 13: 00 часова у Кабинету информатике 2, студент  мастер академских студија Информатике и рачунарства Предраг Вукашиновић, јавно ће бранити мастер рад на тему: Енумерација рачунарских мрежа и процена њихове угрожености компаративном анализом  open-sourse мрежних скенерапред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Бранкица Поповић, председник
  • проф. др Кристијан Кук, члан
  • проф. др Петар Чисар, ментор

Дана  20. 9. 2022. године у 12:300 часова у А1, студент мастер академских студија Криминалистике Немања Јанићијевић, јавно ће бранити мастер рад на тему: Криминалистичке истраге илегалне производње марихуане пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Дарко Маринковић, председник
  • проф. др Звонимир Ивановић, члан
  • проф. др Оливер Лајић, ментор

Дана  20. 9. 2022. године у 13:30 часова у А1, студент мастер академских студија Криминалистике Александар Вулин, јавно ће бранити мастер рад на тему: Криминалистичке истраге крађе моторних возила пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Звонимир Ивановић, председник
  • проф. др Миладин Нешић, члан