Мастер студије: Одбране мастер радова

Дана 17.2.2022 године у 11:00 часова у кабинету информатике број 1, студенткиња мастер академских студија Форензичког инжењерства Тања Мировић, јавно ће бранити мастер рад на тему Анализа uVNTR полиморфизама гена за моноамино оксидазу А (МАОА) код младих особа мушког пола из Републике Србије и његове асоцијације са самопроцењеном агресивношћу – пилот студија“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Валентина Баић, председник
  • проф. др Бојана Динић, члан
  • проф. др Смиља Теодоровић ментор

Дана 17.2.2022 године у 16:00 часова у сали за састанке – број 400, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Марија Ркман, јавно ће бранити мастер рад на тему “Рецидивизам малолетника – феноменолошке карактеристике и значај за превенцију“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Биљана Симеуновић-Патић, председница
  • проф. др Славиша Вуковић, члан