Сви студенти другог степена студија - Сви наставни планови

Сви студенти другог стена студија у складу са студијским програмом у летњем семестру имају Предмет завршног рада (који је повезан са мастер/специјалистичким радом) у фонду од 240/300 часова студијског истраживачког рада (СИР).

Студенти треба да се договоре са изабраним наставником, који ће касније бити и ментор за мастер/специјалистички рад, о називу теме и да предају до 1.3.2022 године попуњен образац (може се преузети овде) који представља пријаву Предмета завршног рада.

Полагање Предмета завршног рада пријављује се исто као и сви други испити. С обзиром на то да је Предмет завршног рада у летњем семестру, полагање је могуће по завршетку семестра односно од јунског испитног рока. Пријава за полагање се налази на сајту у оквиру пријава испита, одштампа се, попуни и заједно са  уплатницом од 1.500,00 динара предаје у временском интервалу предвиђеном за пријаву испита за одређени испитни рок.

Упутство за израду завршног рада можете преузети овде, а образац пријаве Предмета завршног рада овде