Мастер студије: Одбране мастер радова

Дана 14. 2. 2022. године у 10:00 часова у кабинету информатике број 1, студент мастер академских студија Информатике и инжењерства Стефан Денић, јавно ће бранити мастер рад на тему: Примена Јава технологије у изради апликације за брзо претраживање података“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Петар Чисар, председник
  • проф. др Бранкица Поповић, члан
  • проф. др Кристијан Кук, ментор

Дана 14. 2. 2022. године у 10:00 часова у кабинету информатике број 1, студент мастер академских студија Информатике и инжењерства Милан Бркић, јавно ће бранити мастер рад на тему: Анализа безбедног рада оперативних система рачунара применом Python програмског језика“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Петар Чисар, председник
  • проф. др Бранкица Поповић, члан
  • проф. др Кристијан Кук, ментор

Дана 17. 2. 2022. године у 11:00 часова у учионици број 11, студенткиња мастер академских студија Форензичког инжењерства Андријана Степановић, јавно ће бранити мастер рад на тему: Управљање ризицима у ванредним ситуацијама изазваним поплавама“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Стево Јаћимовски, председник
  • проф. др Драган Памучар, члан
  • проф. др Горан Јованов, ментор

Дана 17. 2. 2022. године у 11:00 часова у кабинету техничких средстава, студенткиња мастер академских студија Форензичког инжењерства Милица Драгојевић, јавно ће бранити мастер рад на тему: Преглед метода фитохемијске анализе кукурека (HELLEBORUS ODORUS  WALDST. & KIT. ex WILLD) - Форензички значај“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Никола Милашиновић, председник
  • проф. др Ана Бранковић, члан
  • доц. др Биљана Котуревић, ментор

Дана 17. 2. 2022. године у 11:00 часова у кабинету техничких средстава, студенткиња мастер академских студија Форензичког инжењерства Ана Рисимовић, јавно ће бранити мастер рад на тему: Одређивање садржаја јона кадмијума у узорцима пиринча применом атомске апсорпционе спектрофотометрије“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• доц. др Биљана Котуревић, председник
  • др Јелена Дикић, члан