Мастер и специјалистичке студије: Одбране радова

Дана  14. 2. 2022. године у 10:00 часова у сали за састанке – број 400, студент Мастер академских студија криминалистике Милош Младеновић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Криминалистичке истраге нелегалне продаје наркотика на „Даркнет“ маркетима““ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Валентина Баић, председник
  • проф. др Звонимир Ивановић, ментор

Дана  14. 2. 2022. године у 12:00 часова у сали за састанке – број 400, студент Мастер академских студија криминалистике Милан Стојиљковић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Специфичности откривања и доказивања илегалне производње и стављања у промет опојних дрога“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Ненад Радовић, председник
  • проф. др Дарко Маринковић, ментор

Дана  14. 2. 2022. године у 13:00 часова у сали за састанке – број 400, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Невена Здравковић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Преваре у банкарском сектору“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Валентина Баић, председник
  • проф. др Звонимир Ивановић, ментор

Дана  17. 2. 2022. године у 12:00 часова у сали за већа, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Тамара Перовић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Специфичности поступања полиције у кривичном поступку према малолетницима“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Тања Кесић, председник
  • проф. др Ивана Бодрожић, члан
  • проф. др Александар Бошковић, ментор

Дана 17. 2. 2022. године у 12:00 часова у учионици број 1, студенткиња Специјалистичких академских студија криминалистике Марина Дујаковић, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Међународна полицијска сарадња Србије и држава бивше Југославије са посебним освртом на БиХ“ пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:

• проф. др Дарко Маринковић, председник
  • проф. др Ненад Радовић, члан
  • проф. др Жељко Никач, ментор

Дана  17. 2. 2022. године у 12:00 часова у сали за већа, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Кристина Глишевић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Испитивање сведока као доказна радња у кривичном поступку“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Тања Кесић, председник
  • проф. др Ненад Радовић, члан
  • проф. др Александар Бошковић, ментор

Дана 17. 2. 2022. године у 13:00 часова у учионици број 1, студенткиња Специјалистичких академских студија криминалистике Валентина Ђурић, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Казна затвора у националном кривичном законодавству“ пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:

• проф. др Ђорђе Ђорђевић, председник
  • проф. др Ивана Крстић-Мистриџеловић, члан
  • проф. др Ивана Бодрожић, ментор

Дана 17. 2. 2022. године у 13:30 часова у учионици број 11, студенткиња Специјалистичких академских студија криминалистике Јелена Јаковљевић, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Анализа поузданости резултата појединих криминалистичко-форензичких идентификација“ пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:

• проф. др Ивана Бјеловук, председник
  • проф. др Горан Јованов, члан
  • проф. др Радован Радовановић, ментор

Дана  17. 2. 2022. године у 14:00 часова у учионици број 1, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Марина Иљенкаревић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Превенција криминала малолетника и казна малолетничког затвора“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Славиша Вуковић, председник
  • проф. др Ивана Бодрожић, члан