Мастер студије: Одбране мастер радова

Дана 11.2.2022 године у 9:00 часова у сали за већа, студент Мастер академских студија криминалистике Ђорђе Марковић, јавно ће бранити мастер рад на тему Агитовање политичких противника: случај „Брионски пленум 1966““ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Саша Мијалковић, ментор

Дана 11.2.2022 године у 10:00 часова у сали за већа, студент Мастер академских студија криминалистике Денис Жикић, јавно ће бранити мастер рад на тему Корупција као проблем националне безбедности“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Саша Мијалковић, ментор

Дана 11.2.2022 године у 11:00 часова у сали за већа, студент Мастер академских студија криминалистике Сретен Џоковић, јавно ће бранити мастер рад на тему Исламска декларација“ као исходиште исламистичког тероризма и екстремизма“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Саша Мијалковић, ментор

Дана 11.2.2022 године у 12:00 часова у сали за већа, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Маја Козић, јавно ће бранити мастер рад на тему Примена инструмената за процену ризика од радикализације и насилног екстремизма код затвореника“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Биљана Симеуновић-Патић, председница
  • доц. др Ивана Радовановић, члан
  • проф. др Славиша Вуковић, ментор

Дана 11. 2. 2022. године у 12:30 часова у сали за састанке - број 400, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Александра Костић, јавно ће бранити мастер рад на тему Примена инструмената за процену ризика од радикализације и насилног екстремизма код затвореника“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• доц. др Божидар Оташевић, члан
  • проф. др Дарко Маринковић, ментор

Дана 11.2.2022 године у 13:00 часова у сали за већа, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Марија Ркман, јавно ће бранити мастер рад на тему “Рецидивизам малолетника – феноменолошке карактеристике и значај за превенцију“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Биљана Симеуновић-Патић, председница
  • проф. др Славиша Вуковић, члан
  • доц. др Ивана Радовановић, ментор

Дана 11.2.2022 године у 13:00 часова у учионици број 7, студент Мастер академских студија криминалистике Марко Јовановић, јавно ће бранити мастер рад на тему “Рад Алфонса Бертијона на унапређењу криминалистичке идентификације и „бертијонажа“ у Србији (1904-1921)“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Ивана Бјеловук, председница
  • проф. др Александра Љуштина, члан
  • проф. др Ивана Крстић Мистриџеловић, ментор

Дана 11.2.2022 године у 14:30 часова у учионици број 7, студент Мастер академских студија криминалистике Марко Радисављевић, јавно ће бранити мастер рад на тему “Полицијске потраге и објаве у Србији на страницама „Полицијског гласника“ 1897-1914“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Драгослава Мићовић, председница
  • проф. др Дарко Маринковић, члан
  • проф. др Ивана Крстић Мистриџеловић, ментор

Дана 11.2.2022 године у 14:00 часова у сали за већа, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Марина Кмезић, јавно ће бранити мастер рад на тему “Обележја виктимизације малолетних лица у Републици Србији“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Милан Жарковић, председник
  • доц. др Ивана Радовановић, члан
  • проф. др Биљана Симеуновић-Патић, ментор

Дана 12.2.2022 године у 10:30 часова у сали за већа, студенткиња мастер академских студија Управљање ризицима природних катастрофа Маријана Стевановић Максимовић, јавно ће бранити мастер рад на тему “Сарадња и међусобни однос полиције и ватрогасаца-спасилаца у природним катастрофама у Републици Србији“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Саша Мијалковић, председник
  • проф. др Александра Љуштина, члан
  • проф. др Драган Млађан, ментор

Дана 12.2.2022 године у 12:00 часова у сали за већа, студент мастер академских студија Управљање ризицима природних катастрофа Марко Спасојевић, јавно ће бранити мастер рад на тему “Утицај медија на понашање грађана у условима природних катастрофа“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Саша Мијалковић, председник
  • проф. др Саша Милојевић, члан