Мастер студије: Одбране мастер радова

Дана 10.2.2022 године у 8:30 часова у сали за састанке-ректорат, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Стојана Остојић, јавно ће бранити мастер рад на тему Трговина децом као облик организованог криминала“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Ненад Радовић, члан
  • проф. др Горан Бошковић, ментор

Дана 10.2.2022 године у 9:00 часова у сали за састанке-ректорат, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Катрина Петровић, јавно ће бранити мастер рад на тему: Организациони модели криминалних група“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Ненад Радовић, члан
  • проф. др Горан Бошковић, ментор

Дана 10.2.2022 године у 9:30 часова у сали за састанке-ректорат, студент Мастер академских студија криминалистике Никола Голубовић, јавно ће бранити мастер рад на тему Криминалистичке истраге прања новца и пореска кривична дела“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• доц. др Милијана Буха, члан
  • проф. др Горан Бошковић, ментор

Дана 10.2.2022 године у 10:00 часова у сали за састанке-ректорат, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Марија Ковачевић, јавно ће бранити мастер рад на тему Криминалистичка анализа кривичних дела убистава повезаних са наркотржиштем“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Жељко Никач, члан
  • проф. др Ненад Радовић, ментор

Дана 10.2.2022 године у 10:30 часова у сали за састанке-ректорат, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Ана Дамњановић, јавно ће бранити мастер рад на тему Малолетна лица као учиниоци кривичног дела преваре“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Горан Бошковић, председник
  • доц. др Ивана Радовановић, члан
  • проф. др Ненад Радовић, ментор

Дана 10.2.2022 године у 11:00 часова у сали за састанке-ректорат, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Милица Јанићијевић, јавно ће бранити мастер рад на тему Малолетна лица као учиниоци кривичних дела против живота и тела“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Саша Марковић, председник
  • доц. др Ивана Радовановић, члан
  • проф. др Ненад Радовић, ментор

Дана 10.2.2022 године у 12:00 часова у сали за састанке-ректорат, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Елизабета Васовић, јавно ће бранити мастер рад на тему Методика откривања и доказивања кривичног дела крађа са посебним освртом на џепне крађе“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Ненад Радовић, председник
  • проф. др Оливер Лајић, члан
  • проф. др Божидар Оташевић, ментор

Дана 10.2.2022 године у 12:30 часова у кабинету информатике бр. 3, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Милица Трифуновић, јавно ће бранити мастер рад на тему Место и улога полиције у сарадњи са другим надлежним органима и установама у спречавању насиља у породици“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Драгана Коларић, председник
  • проф. др Славиша Вуковић, члан
  • проф. др Саша Марковић, ментор

Дана 10.2.2022 године у 13:30 часова у кабинету информатике бр. 3, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Николина Раонић, јавно ће бранити мастер рад на тему Превенција сексуалног насиља као фактора каснијег криминалчног понашања малолетника“ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Славиша Вуковић, председник
  • проф. др Валентина Баић, члан