Мастер студије: Одбрана мастер рада

Дана 14.10.2021 године у 15 часова у учионици 12, студент  мастер академских студија информатике Милан Срећковић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Улога виртуелних лабораторија у реализацији курсева за информациону безбедност “ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Петар Чисар, председник
  • проф. др Кристијан Кук, члан
  • проф. др Бранкица Поповић, ментор

Дана 14.10.2021 године у 16 часова у учионици 12, студент  мастер академских студија информатике Ђорђе Милошевић, јавно ће бранити мастер рад на тему: Безбедност веб апликација базираних на CMS – u :случај платформе MOODLEпред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Бранкица Поповић, председник
  • проф. др Петар Чисар, члан
  • проф. др Кристијан Кук, ментор

Дана 18.10.2021. године у 12 часова у учионици 2, студент  мастер академских студија криминалистике Владимир Алексић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Саслушање осумњиченог у предитражном поступку “ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Александар Бошковић, председник
  • проф. др Звнимир Ивановић, члан