Мастер студије: Одбрана мастер рада

Дана 10. 5. 2021. године у 10.00 часова, у Учионици 10, студенткиња Mастер академских студија криминалистике Ивана Цветковић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Рачунарске преваре – студија случаја “ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Валентина Баић, председник
  • проф. др Оливер Лајић, члан
  • проф. др Звонимир Ивановић, ментoр

Дана 10. 5. 2021. године у 11.00 часова, у Учионици 10, студенткиња Mастер академских студија криминалистике Андријана Масловарић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Рецидивизам и склоност ка насилничком понашању “ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Звонимир Ивановић, председник
  • доц. др Ивана Радовановић , члан
  • проф. др Валентина Баић, ментoр

Дана 10. 5. 2021. године у 13.00 часова, у Учионици 10, студент   Mастер академских студија криминалистике Александар Жуњић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Оружје као средство извршења насиља у породици “ пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:

• проф. др Ненад Милић, председник
  • др Марта Томић- научни сарадник , члан