Мастер студије: Одбране мастер рада

Дана 4. 2. 2021. године у 14.00 часова, у Учионици 2, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Јелена Коларевић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Алкохол и дрога као узрок вршења хомицида“. пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    проф. др Тања Кесић, председник
-    доц. др Ивана Радовановић, члан
-    проф. др Валентина Баић, ментор

Дана 4. 2. 2021. године у 13.00 часова, у Учионици 2, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Јелена Ристић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Утицај ране виктимизације као фактор ризика насилног понашања у доба пунолетства“. пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф. др Тања Кесић, председник
-    доц. др Ивана Радовановић, члан
-    проф. др Валентина Баић, ментор

Дана 8. 2. 2021. године у 13.00 часова, у Сали за наставно научно веће, студенткиња мастер академских студија Управљање безбедносним ризицима природних катастрофа Славица Вујановић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Отклањање последица епидемије“. пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    проф. др Срђан Милашиновић, председник
-    проф. др Радован Радовановић, члан
-    проф. др Саша Милојевић, ментор

Дана 8. 2. 2021. године у 11.00 часова, у Учионици 11, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Вања Спасић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Улога спортских савеза у супротстављању навијачком хулиганизму“. пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    проф. др Саша Милојевић, председник
-    доц. др Божидар Оташевић, члан
-    доц. др Бојан Јанковић, ментор

Дана 8. 2. 2021. године у 12.00 часова, у Учионици 11, студент Мастер академских студија криминалистике Душан Ивковић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Улога граничне полиције у сузбијању ирегуларних миграција“. пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    проф. др Бобан Милојковић, председник
-    проф. др Саша Милојевић, члан
-    доц. др Бојан Јанковић, ментор

Дана 8. 2. 2021. године у 10.30 часова, у Сали за наставно научно веће, студент Мастер академских студија криминалистике Анера Махмутовића, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Социјално-патолошки аспекти наркоманије и вршење кривичних дела“. пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф. др Срђан Милашиновић, ментор

Дана 8. 2. 2021. године у 10.30 часова, у Сали за наставно научно веће, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Јелица Крсмановић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Зависност од дрога као социјално-патолошка појава“. пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф. др Срђан Милашиновић, ментор

Дана 8. 2. 2021. године у 10.00 часова, у Сали за наставно научно веће, студенткиња Мастер академских студија криминалистике Марије Ивановић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Друштвени сукоби и савремено информатичко друштво“. пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф. др Саша Милојевић, председник
-    проф. др Саша Мијалковић, члан
-    проф. др Срђан Милашиновић, ментор

Дана 8. 2. 2021. године у 10.30 часова, у Сали за наставно научно веће, студент Мастер академских студија криминалистике Игор Вујовић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Социјално-патолошки аспекти алкохолизма и његов утицај на вршење казнених деликата“. пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу: