Мастер студије: Одбране мастер рада

Дана 15. 10. 2020. године у 11.00 часова, у  Учионици 1 , студенткиња    мастер академских студија криминалистике Ковачевић Катарина, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Сатанизам као савремена безбедносна сметња“   пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф. др Срђан Милашиновић, председник
-    проф. др Младен Бајагић, члан
-    проф. др Саша Мијалковић, ментoр

Дана 15. 10. 2020. године у 12.00 часова, у  Сали наставно научног већа , студенткиња мастер академских студија криминалистике Јанчић Јелена, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Оправданост употребе финансијске форензике у откривању деликата из области економског криминала “   пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф. др Горан Бошковић, председник
-    проф. др Дарко Маринковић, члан
-    проф. др Александар Чудан, ментoр

Дана 15. 10. 2020. године у 11.00 часова, у  Сали наставно научног већа , студент мастер академских студија криминалистике Јован Савић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Анализа обучености полицијских службеника Полицијске управе у Нишу за употребу средстава принуде “   пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф. др Саша Милојевић, председник
-    проф. др Горан Вучковић, члан
-    доц. др Бојан Јанковић, ментoр

Дана 16. 10. 2020. године у 11.00 часова, у  Сали наставно научног већа, студенткиња мастер академских студија криминалистике Марија Филимоновић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “ Криминалистичка методика откривања и доказивања кривичног дела преваре“      пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф. др Славиша Вуковић, председник
-    проф. др Оливер Лајић, члан
-    проф. др  Дарко Маринковић, ментoр

Дана 16. 10. 2020. године у 14.00 часова, у  Сали наставно научног већа, студент мастер академских студија криминалистике Демир Спахић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Допинг у спорту – искуства Србије“    пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф. др Зоран Ђурђевић, председник
-    доц. др Ивана Бодрожић, члан