Мастер студије: Одбрана мастер рада

Дана 25.6.2020. године у 12.00 часова, у Учионици 7, студенткиња мастер академских студија Јована Богојевић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Осуђенице у Пожаревачком казненом заводу до великог рата“, пред комисијом за оцену и одбрану мастер рада у саставу:
-    доц . др Драгослава Мићовић, председник
-    доц. др Данијела Спасић, члан
-    проф. др Ивана Крстић-Мистриџеловић, ментoр

Дана 25.6.2020. године у 9.00 часова, у Учионици 7, студент мастер академских студија Данијел Стојилковић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Криминалистички аспект крађе индентитета у сајбер простору“, пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф . др Валентина Баић, председник
-    проф. др Оливер Лајић, члан
-    проф. др Звонимир Ивановић, ментoр

Дана 29. 6. 2020. године у 13.00 часова, у Учионици 7, студент мастер академских студија Алекса Максимовић, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Имплементација статистичких метода вишеатрибутивног одлучивања коришћењем Python програмског језика за потребе борбе против ВТК“, пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф . др Душан Јоксимовић, председник
-    проф. др Петар Чисар, члан