Мастер и спец. студије: Важно обавештење

Обавештавају се студенти специјалистичких и мастер студија, уписани школске 2016/17. године, који су положили све испите а нису одбранили завршни рад, да могу да поднесу молбу за продужење статуса закључно са 15. фебруаром  2018. године. Молба се подноси до 10. октобра 2018. године. Уз молбу је потребно донети индекс и уплатницу на 7200 динара на име преноса бодова завршног рада.
Обавештавају се студенти специјалистичких и мастер студија, уписани школске 2017/18. године, који нису положили све испите и одбранили рад, да до 10. октобра 2018. године морају регулисати наредну школску годину. Потребно је да студенти донесу индекс и уплатницу на име преноса бодова, с тим да један бод износи 600 динара.