Мастер студије: Одбрана мастер рада

Дана 6. 10. 2017. године у 11,00 часова, у Учионици 7, студент мастер академских студија Рашић Мирослав, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Насиље албанских екстремиста као претња националној безбедности Републике Србије “, пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф. др Саша Мијалковић, председник
-    проф. др Драган Млађан, члан
-    проф. др Обрад Стевановић, ментор

Дана 6.10. 2017. године у 12,00 часова, у Учионици 7, студенткиња мастер академских студија Николић Ивана, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Утицај актуелних миграција на организацију и послове граничне полиције у Републици Србији  “, пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф. др Дане Субошић, председник
-    доц. др Далибор Кекић, члан
-    проф. др Обрад Стевановић, ментор

Дана 10.10. 2017. године у 10,00 часова, у Кабинету информатике 1, студенткиња мастер академских студија Ружојчић Ангелина, јавно ће бранити мастер рад на тему: “Стање имлементације електронске управе у Републици Србији почетком 21. века. “, пред комисијом за оцену и одбрану мастер  рада у саставу:
-    проф. др Петар Чисар, председник
-    доц. др Кристијан Кук, члан