Спец. студије: Одбрана специјалистичког рада

Дана 26. 9. 2017. године у 13,00 часова, у Учионици 7, студент специјалистичких академских студија Младеновић Игор, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Тероризам као претња савременом туризму“, пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког  рада у саставу:
-    проф. др Бобан Милојковић, председник
-    проф. др Саша Милојевић, члан
-
Дана 28. 9. 2017. године у 9,00 часова, у Учионици 7, студент специјалистичких академских студија Видановић Милан, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “ Отмица као облик тероризма:случај“ Минхенски масакр 1972“ “, пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког  рада у саставу:
-    проф. др Горан Бошковић, председник
-    проф. др Драган Млађан, члан
-    проф. др Саша Мијалковић, ментор

Дана 28. 9. 2017. године у 10,00 часова, у Учионици 7, студенткиња специјалистичких академских студија Вуловић Зорица, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Терористички напади на образовне установе “, пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког  рада у саставу:
-    проф. др Горан Бошковић, председник
-    доц. др Драгана Чворовић, члан