Спец. студије: Одбрана специјалистичког рада

Дана 2. 9. 2016. године у 12,00 часова, у Учионици 2, студент специјалистичких академских студија Вујић Владимир, јавно ће бранити специјалистички  рад на тему:“Пројектовање система обезбеђења  Југословенско драмског позоришта“, пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    проф. др  Саша Мијалковић, председник
-    проф.  др  Драган Млађан, члан
-    проф. др  Младен Бајагић, ментор

Дана 5. 9. 2016. године у 10,00 часова, у Учионици 10, студент специјалистичких академских студија Ранковић Мирослав, јавно ће бранити специјалистички рад на тему:“Социо-демографске карактеристике извршилаца кривичног дела силовања“, пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    проф. др  Даг Коларевић, председник
-    проф.  др  Зоран Ђурђевић, члан
-    доц.  др  Валентина Баић, ментор

Дана 6. 9. 2016. године у 11,00 часова, у Учионици 10, студент специјалистичких академских студија Совтић Славиша, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Методе процене претње од организованог криминала “, пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    проф. др  Горан Бошковић, председник
-    проф.  др  Дарко Маринковић, члан