Спец. студије: Одбрана специјалистичког рада

Дана 30. 5. 2016. године у 9,00 часова, у Учионици 9, студент специјалистичких академских студија Кремић Жељко, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Особености едукације официра Војске Србије“, пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    проф. др Дане Субошић, председник
-    проф. др Обрад Стевановић, члан
-    доц. др Далибор Кекић, ментор

Дана 30. 5. 2016. године у 10,00 часова, у Учионици 9, студент специјалистичких академских студија Марковић Бојан, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Сезонски варијабилитет граничне контроле у Републици Србији“, пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    проф. др  Обрад Стевановић, председник
-    доц. др Далибор Кекић, члан
-    проф. др Дане Субошић, ментор

Дана 30. 5. 2016. године у 11,00 часова, у Учионици 9, студенткиња специјалистичких академских студија Зороја Марина, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Организациона култура у јавним предузећима у Републици Србији“, пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    проф. др  Обрад Стевановић, председник
-    проф. др Сретен Југовић, члан