Спец. студије: Одбрана специјалистичког рада

Дана 24. 5. 2016. године у 10,00 часова, у Учионици 11, студенткиња специјалистичке академских студија Бузаџић Драгана, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Функционална анализа као метод реформе управе – пример Управа за извршење кривичних санкција Републике Србије “, пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    доц. др Зорица Вукашиновић Радојичић, ментор

Дана 24. 5. 2016. године у 10,30 часова, у Учионици 11, студенткиња специјалистичке академских студија Шекуларац Милица, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Правни аспекти реформе државне управе у Републици Србији са освртом на полицију “, пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу:
-    доц. др Зорица Вукашиновић Радојичић, ментор

Дана 24. 5. 2016. године у 11,00 часова, у Учионици 11, студенткиња специјалистичке академских студија Ковачевић Шварц Санда, јавно ће бранити специјалистички рад на тему: “Јачање интегритета државних службеника у функцији одговорног обављања јавних послова  “, пред комисијом за оцену и одбрану специјалистичког рада у саставу: