Објава одбране докторске дисертације 19.4.2022

Дана 26.4.2022 године у 13:00 часова на Криминалистичко-полицијском Универзитету у Сали наставно-научног већа, студент докторских студија Криминалистика и право Илија Рацић, јавно ће бранити докторску дисертацију на тему "Организационо прилагођавање полиције потребама примене полицијско-обавештајног модела у Републици Србији" пред Комисијом за одбрану докторске дисертације.

Дана 29.4.2022 године у 12:00 часова на Криминалистичко-полицијском Универзитету у Сали наставно-научног већа, студент докторских студија Форензичко инжењерство Венезија Илијазија, јавно ће бранити докторску дисертацију на тему "Моделовање дистрибуције аерополутаната код акцидената у функцији информатичке подршке за рано реаговање" пред Комисијом за одбрану докторске дисертације.