НПП КПА: Свим студентима Универзитета ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ!

Редовна пријава испита за априлски испитни рок обавиће се од 11. до 21. марта 2022. године. Сви студенти треба да пријаве испите преко сервиса Е-студент. Студентима који су до 11. марта  пријавили испите и доставили пријаве Студентској служби, пријава ће бити прихваћена. Пријаве испита од јунског испитног рока биће могуће извршити искључиво преко Е-студент сервиса. Упутство за коришћење Е-студент сервиса налази се на сајту КПУ секција Студенти, E-студент, Упутство за пријаву испита самофинансирајући.

Напомена: Моле се студенти да пре него што изврше уплату прочитају Упутство јер се у њему објашњава и на који начин треба уплатити накнаду за пријаву испита, као и да воде рачуна о томе да је потребно извршити уплату најкасније до 20. марта како би могли да пријаве испите до 21. марта. Објашњење се налази у упутству.