Онлајн конференција о теми: “Modes of Policing under the Background of Global Pandemic Control”, Пекинг, Кина

Драги студенти,

Криминалистичко-полицијски универзитет је од 2019. године чланица International Forum on Police Education Cooperation (IFPEC) са седиштем у Кини, у Пекингу (тада је Форум и основан). Овим Форумом тренутно председава The People’s Public Security University of China (ППСУ – Кинески народни универзитет јавне безбедности), са којим наш Универзитет има развијену сарадњу. Ове године, ППСУ организује он-лајн конференцију о теми: “Modes of Policing under the Background of Global Pandemic Control”, која ће бити одржана у периоду 13–15. септембра. Конференција ће бити одржана кроз 4 форума, од којих је један намењен студентима полицијских школа и универзитета. Како су рокови за пријављивање учешћа кратки, а у исчекивању превода овог позива који ће вам такође бити прослеђен, из разлога хитности у прилогу Вам достављам позивно писмо у оригиналу на енглеском језику (Invitation Letter of 12th International Policing Forum (University of Criminal Investigation and Police Studies)), у коме су детаљи конференције и инструкције за пријављивање учешћа и за само учешће заинтересованих.”

Позивно писмо можете погледати овде.