Студенти Универзитета учествовали на 29. Новосадском полумаратону

S21012022.jpg

Новосадски полумаратон, 29. по реду, стартовао је с Трга слободе у недељу, 27. марта 2022. године у 11.00 часова. На стази дугој 21 km нашла су се 1072 учесника из Србије и региона. Осим многобројних атлетичара, такмичили су се и припадници Министарства унутрашњих послова Републике Србије и Министарства одбране, као и студенти Криминалистичко-полицијског универзитета. На манифестацији су, осим полумаратонске трке, одржани и трка задовољства на 5 km, рекреативно трчање на 10 km, штафетни полумаратон и трке односно шетње средњошколаца на 1200 m, старијих основаца на 1000 m, млађих основаца на 400 m и малишана на 200 m. Под такмичарским бројем 2007, екипа Криминалистичко-полицијског универзитета заузела је шесто место у генералном пласману у категорији штафетни полумаратон, истрчавши стазу за један сат и 28 минута. Екипу Универзитета представљали су студенти Милош Шишковић, Денис Џековић, Михаило Грубач, Лука Стојановић и Жељко Дамњановић.

Слике можете погледати овде