1. Београдски полумаратон

06122017У недељу, 03. децембра 2017. године, одржан је 1. Београдски полумаратон. На манифестацији је, у служби обезбеђења догађаја, учествовало 122 студената Криминалистичко-полицијске академије. Њихова улога је била обезбеђење старта и циља полумаратона. Ангажовани су студенти I године академских и струковних студија, који су по завршетку полумаратона похваљени за свој рад од стране организатора. Значајну помоћ у реализацији обезбеђења манифестације својим ангажовањем пружио је студент Академије, Милош Мајкић, у улози командира. Осим студената ангажованих на обезбеђењу, Криминалистичко-полицијску академију представљали су студенти такмичари и то: Иван Товиловић, Живомир Павић, Милан Ицић, и Борко Најдановић, који су успешно завршили трку.