Нова издања

Криминалистичка техника

друго, измењено и допуњено електронско издање
проф. др Љиљана Машковић

Друго, измењено и допуњено електронско издање овог уџбеника представља модеран аспект излагања уџбеничког градива. Овај аспект истиче у први план модерну технологију која омогућава студенту да лако савлада обиман програм предвиђен за само један семестар кроз три часа теоријске и три часа практичне наставе седмично. Намера аутора је да уз помоћ овог наставног средства изузетно обимне и тешке наставне садржаје, које обухвата предмет Криминалистичка техника, приближи студентима у виду једноставних и приступачних презентација, анимација, просторних слика и многобројних фотографија, поступака и резултата идентификационих метода у криминалистици. Најсавременији методи идентификације особа, предмета и трагова, како на месту криминалног догађаја, тако и у лабораторији, обрађени су у овом уџбенику.

2013.
ISBN 978–86–7020–241–2