Нова издања

Управно право - друго, измењено и допуњено издање

проф. др Драган Васиљевић

Управно право, као наставна дисциплина, креће се у одређеним дидактичким и педагошким границама и својим програмом се уклапа у општи наставни план и програм одговарајућих студија на појединим високошколским образовним установама. Уобичајена је пракса да сту¬денти кроз Управно право, као наставну дисциплину на основним студијама, стичу основна сазнања о најважнијим питањима система науке управног права. Друго, измењено и допуњено издање уџбеника Управно право намењено је, пре свега, студентима Криминалистичко-полицијске академије у Београду, али и посленицима науке управног права, као и ширем кругу заинтересоване правничке јавности. У односу на текст претходног издање, поједине теме су обрађене у складу с прописима донетим у међувремену (пре свега, са Законом о управним споровима).

2011, 385 стр.
ISBN 978–86–7020–198–9