Промовисани дипломирани студенати Криминалистичко-полицијског универзитета

Дипломираним студентима Криминалистичко-полицијског универзитета свечано су уручене дипломе, у оквиру свечаности поводом Дана универзитета. Дипломе су уручене студентима који су дипломирали у школској 2021/2022. и 2022/2023. години на основним академским и струковним студијама. Укупно је дипломирало 311 студената, а свечаном уручењу присуствовало је 211 студената.

На студијском програму Основне академске студије криминалистике, дипломе су свечано уручили руководилац Департмана криминалистике проф. др Радомир Зекавица и шеф Катедре полицијских наука проф. др Бобан Милојковић. На Основним академским студијама криминалистике дипломирало је 152 студента, а уручено је 108 диплома. На студијском програму Основне академске студије форензичког инжењерства, дипломе је свечано уручио руководилац Департмана форензичког инжењерства проф. др Никола Милашиновић. На овом студијском програму дипломирало је 25 студента, а уручено је 18 диплома. На студијском програму Основне академске студије информатике и рачунарства, дипломе је свечано уручила руководилац Департмана информатике и рачунарства проф. др Бранкица Поповић. На студијском програму Информатика и рачунарство дипломирало је 67 студента, а уручено је 58 диплома. На студијском програму Основне струковне студије криминалистике, дипломе је свечано уручио шеф Катедре криминалистичких наука проф. др Дарко Маринковић. Укупан број дипломираних студента на струковним студијама је 67, а уручено је 27 диплома.

Слике можете погледати овде