Посета ученика Правно-биротехничке школе „Димитрије Давидовић“

Ученици Правно-биротехничке школе „Димитрије Давидовић“ из Земуна, смер Техничко обезбеђење, посетили су Криминалистичко-полицијски универзитет у петак, 3. новембра 2023. године. Посета је реализована у циљу упознавања будућих бруцоша са условима уписа и могућностима студирања на Департману криминалистике.

Руководилац Департмана криминалистике проф. др Радомир Зекавица поздравио је госте и упознао их са радом Универзитета и департмана у његовом саставу. Проф. др Александра Љуштина и асистент Никола Митровић представили су Департман кроз предмете из обласни безбедносних наука и одговорили на сва питања и недоумице у вези са условима уписа.

Посетиоци су имали прилику и да обиђу комплекс Универзитета и упознају се са условима студирања на овој високошколској установи.

Слике можете погледати овде