Кристина Топић одржала предавање студентима Криминалистичко-полицијског универзитета

Током маја 2023. године, Кристина Топић из АСТРЕ, најстарије организације цивилног друштва која се бави проблемом трговине људима и истовремено ради на директној подршци жртвама овог тешког кривичног дела одржала је предавање студентима Основних академских студија криминалистике. Предавање је реализовано у оквиру предмета Ирегуларне миграције и трговина људима, предметног наставника проф. др Милана Жарковића.

Уз захвалност на пригодним поклонима, студенти су показали и  изузетно велику  заинтересованост за представљене садржаје и допринели њиховој детаљној разради кроз учешће у пригодном квизу и постављањем бројних питања.

Слике можете погледати овде