ПРОМОЦИЈА КРИМИНАЛИСТИЧКО-ПОЛИЦИЈСКОГ УНИВЕРЗИТЕТА У ДОМУ УЧЕНИКА „МИЛУТИН МИЛАНКОВИЋ“

Криминалистичко-полицијски универзитет одржао је промоцију поводом актуелног конкурса за упис на основне студије у школској 2023/2024. години у Дому ученика средњих школа ,,Милутин Миланковић'' у Београду.
Проф. др Ивана Бјеловук, асистент Александар Сакач и асистент Немања Вучковић су присутнима презентовали детаље о условима конкурса, информације о Департманима универзитета, као и детаље о условима студирања, студентском животу, наставним и ваннаставним активностима. Проф. др Ивана Бјеловук је са присутнима извела показну вежбу ,,Изазивање латентних трагова папиларних линија помоћу прахова“.
Сви присутни су изразили задовољство поводом промоције и кроз бројна питања показали су заинтересованост за студирање на Криминалистичко-полицијском универзитету.

Слике можете погледати овде