Истакнути стручњаци криминалистичке полиције учествовали у реализацији наставе из области криминалистичке тактике

Tоком зимског семестра  школске 2022/2023. године у реализацији наставе на наставном предмету криминалистичка тактика на основним академским студијама криминалистике учествовало је пет истакнутих стручњака из праксе: господин  Горан Којић, (″Полиграфско испитивање и његова примена у криминалистичкој пракси″), господин Горан Нешић (″Тајно праћење и снимање″), господин Дарко Марковић (″Потражна делатност″) господин Бранимир Марин и господин Владимир Абазовић (″Припрема, планирање и реализација хапшења″). Студенти су показали изузетно велику  заинтересованост за представљене садржаје и допринели њиховој детаљној разради кроз постављање питања.

Слике можете погледати овде