Донација ОТП банке Србија Криминалистичко-полицијском универзитету

Успех је добити оно што желимо. Срећа је желети оно што добијемо.“

У оквиру акције „Банке подршке младима“, ОТП банка Србија је 30. децембра донирала Криминалистичко-полицијском универзитету рачунар „Dell 5402-i5/8GB/MX330“ и ласерски штампач HP M111a“, који ће служити за потребе рада Студентског парламента.

У присуству проф. др Зорана Ђурђевића, ректора Универзитета, представници ОТП банке Новка Панџић, директор Субрегиона-Филијале и Дејан Вучинић, директор Дирекције за управљање мрежом филијала уручили су информатичку опрему Милици Столић, председници Студентског парламента и Александру Јовичићу, представнику студената треће године ОАС Форензичко инжењерство.

Универзитет, као прималац донације жели да изгради партнерски однос са банком, као друштвено одговорном компанијом и да у блиској будућности развије сарадњу кроз могућност коришћења бројних бенефита за студенте, попут потпуно бесплатних и младој популацији прилагођених тзв. „ флуо“ пакета услуга.

Слике можете погледати овде