Студентима Универзитета одржана предавања из области Високотехнолошког криминала

У оквиру Стручних група у петак, 23.12.2022. године, које за циљ имају унапређење практичних облика наставе, студентима треће године Основних струковних студија криминалистике и четврте године Основних академских студија криминалистике одржана су предавања из области Високотехнолошког криминала.

Владимир Вујић, начелник Одељења за сузбијање високотехнолошког криминала, Службе за борбу против организованог криминала говорио је о „Борби против високотехнолошког криминала“.  Студентима су одржана предавања и на  теме „Dark net и криптовалуте“ и „Истраге из отворених извора (ОСИНТ) на интернету“, а о томе су говорили криминалистички инспектори за сузбијање високотехнолошког криминала Бранко Крстић,  Никола Богдановић и Владимир Марјановић.

Слике, можете погледати овде