СВЕЧАНА ДОДЕЛА ДИПЛОМА

Свечана додела диплома за студенте Криминалистичко-полицијске академије одржана је 25. 12. 2014. године у просторијама Академије. Дипломе су додељене студентима који су основне студије завршили по студијским програмима академских и струковних студија криминалистике, као и наставним плановима и програмима Полицијске академије и Више школе унутрашњих послова. Поздравну реч одржао је декан Академије, проф. др Горан Милошевић, који је након честитке дипломиранима указао на потребу целоживотног образовања и усавршавања и пожелео им професионални и лични успех. Дипломе су уручили проф. др Срђан Милашиновић, који обавља послове из надлежности продекана за студије другог степена и проф. др Биљана Симеуновић Патић, која обавља послове из надлежности продекана за наставу.