ПРЕДШКОЛЦИ ВРТИЋА „ПЕПЕЉУГА“ ПОСЕТИЛИ ДЕПАРТМАН ФОРЕНЗИЧКОГ ИНЖЕЊЕРСТВА

У оквиру обраде теме „Детективи“, деца предшколске групе вртића „Пепељуга“ предшколске установе „др Сима Милошевић“ из Земуна посетила су Департман форензичког инжењерства Криминалистичко-полицијског универзитета, у четвртак 31. марта 2022. године.
Приликом посете, руководилац Департмана форензичког инжењерства проф. др Никола Милашиновић са предшколцима је реализовао неколико експеримената, како би их на разумљив и забаван начин увео у свет форензике. Такође, млади посетиоци су имали прилику да обуку свечану униформу студената Универзитета.
Посета деце предшколског узраста Департману форензичког инжењерства једна је од устаљених пракси у оквиру промоције полицијске професије, коју Универзитет намерава да негује и у будућности.

Слике, можете погледати овде